Oferowany odciąg pyłów serii DE Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Odciąg DE-55 przeznaczony jest do pracy z komorami do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCI i SCP. wykorzystujących takie materiały ścierne jak: piasek kwarcowy, granulat szklany lub ceramiczny, korund, śrut, łupiny orzechów.

Podstawowe parametry techniczne:

Zasilanie:400 V
Moc wentylatora:5.5 kW
Przepływ powietrza:6 400 m3/h
Prędkość obrotowa:2 850 obr/min
Wymiary obszaru roboczego:1140 x 2250 x 730 mm
Waga:199kg

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
ODCIĄG PYŁÓW LAND REKO® DE-55

Odciąg pyłów serii DE jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do pracy w trybie ciągłym. Obszar, w którym ma pracować urządzenie musi by utrzymywany w porządku i pozbawiony wszelkich przeszkód utrudniających prawidłowy dostęp i wykonywanie czynności technologicznych. Odciąg pyłów DE-55 przeznaczony jest do pracy z komorami do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCI i SCP wykorzystujących takie materiały ścierne jak: piasek kwarcowy, granulat szklany lub ceramiczny, korund, śrut, łupiny orzechów. Znajduje również wykorzystanie w innych segmentach rynku – wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba bezpyłowej obróbki powierzchni.

PRZEZNACZENIE ODCIĄGU PYŁÓW DE-55

Polski odciąg pyłów przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Odciąg DE-55 posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

Zasilanie:400 V
Moc wentylatora:5.5 kW
Przepływ powietrza:6 400 m3/h
Prędkość obrotowa:2 850 obr/min
Wymiary obszaru roboczego:1140 x 2250 x 730 mm
Waga:199kg

Odciąg pyłu Land Reko® DE-55
Filtr IFA x 2 sztuki
Deklaracja zgodności CE
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów
Gwarancja 24 miesiące dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP