Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna Land Reko® to profesjonalne, bezpieczne i nowoczesne urządzenie o unikatowym designie. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do nawet 250 kg w komorze pod ciśnieniem do 10 bar.

Podstawowe parametry techniczne:

Objętość komory:990 l
Nominalne ciśnienie robocze:do 10 bar
Wydajność oczyszczania:do 15 m2/h
Zapotrzebowanie na powietrze:500 l/min (dla dyszy 4.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrzado 1 500 l/min
Wymiary obszaru roboczego:1600 x 870 x 720 [mm]
Waga:250 kg

GWARANCJA DOOR TO DOOR*
Urządzenie przeznaczone dla przemysłu dla najbardziej wymagających zastosowań. Do pracy w trybie ciągłym.
PIASKARKA KABINOWA PODCIŚNIENIOWA LAND REKO® SCI-990-10

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka wyposażona jest w lej zsypowy uformowany pod ostrym kątem ułatwiającym zsuwanie się materiału. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 250 kg w komorze o wymiarach roboczych 1600 x 870 x 730 mm pod ciśnieniem do 10 bar. Wysokiej jakości podciśnieniowy zawór ścierniwa niemieckiej marki BRAGO charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na zastosowanie pedału sterującego obsługiwanego nogami.

PIASKARKA KABINOWA PODCIŚNIENIOWA KRAKÓW LAND REKO® SCI-990-10

Istotną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki BRAGO i pistoletów podciśnieniowych CTR z dyszą z węglika boru oraz przewodów śrutowniczych przenoszących materiał jest możliwość dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych, korundu, elektrokorundu, śrutu, sody itp.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305 × 610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym kwestii bezpieczeństwa wszystkie komory do obróbki strumieniowo - ściernej serii SCI zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie uniesienia klapy komory. W zależności od wymagań do komór serii SCP można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno - odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

PRZEZNACZENIE OCZYSZCZARKI

Urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

Objętość komory:990 l
Rodzaj zasilania:230V~/50Hz
Moc układu odpylającego:1 200 Watt
Nominalne ciśnienie robocze:do 10 bar
Wydajność oczyszczania:do 15 m2/h
Stopień oczyszczania:SA-2.0 (głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:500 l/min (dla dyszy 4.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 1 500 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 4 do 10 mm
Zawór ścierniwa:podciśnieniowy BRAGO
Pistolet:podciśnieniowy CTR
Wymiary obszaru roboczego:1 600 x 870 x 720 mm
Wymiary wziernika:305 x 610 mm
Obciążenie stołu roboczego:do 250 kg
Oświetlenie:LED, regulowane w zakresie +/- 90 stopni (dwie sztuki)
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 do + 50 °C
Dzielony stół roboczy:tak
Zawór rewizyjny:tak
Waga:250kg

Piaskarka kabinowa Land Reko SCI-990-10
System odpylający ME-14
Dysza węglik boru: 4, 5, 6, 7, 8, 9 lub 10 mm (do wyboru)
Rękawice skórzane śrutownicze
Przyłącze pnuematyczne
Deklaracja zgodności CE
Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla przedsiębiorców
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście


Marcin
TOP